O firmie

Witamy na naszej stronie

Firma Darexim oferuje nowoczesny system rozsuwanych okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania. Oferujemy szklane zabudowy i zadaszenia na balkonach, tarasach i loggiach w obiektach mieszkalnych, tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.

Oprócz możliwości użytkowania tworzymy strefę wolną od hałasu, kurzu, wiatru, deszczu i śniegu. System zabudowy dodatkowo ociepla mieszkanie oraz zabezpiecza je przed włamaniem.

Naszym celem jest wybór najbardziej optymalnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie konstrukcji aluminiowo-szklanych. Realizujemy oczekiwania klienta poprzez wysoką jakość materiałów oraz dokładny i czysty montaż.

Firma współpracuje ze starannie dobranymi kooperantami, dzięki czemu możemy zaproponować szeroki zakres rozwiązań konstrukcyjnych .

Zlecenia realizujemy w rozsądnych cenach w stosunku do jakości stosowanych materiałów , zapewniając gwarancję i serwis. Podstawą działania firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, staramy się spełnić każde oczekiwanie.

Zabudowa ramowa

Nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium anodowanego, został opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania.

zobacz więcej

Zabudowa bezramowa

System zabudowy bezramowej balkonów to system przeszklenia pozbawiony ram pionowych między szybami. Poszczególne szyby dają się swobodnie przesuwać jak i składają się w jeden pakiet.

zobacz więcej

Tarasy i zadaszenia

Zadaszenia tarasów ze szklanym wypełnieniem umożliwiają maksymalny dopływ światła słonecznego przez cały dzień oraz pozwalają na obcowanie z natura i otoczeniem. Umożliwiają również na użytkowanie tarasu przez cały rok.

zobacz więcej